Вартість просування: від 2 000 грн

Залиште заявку щоб дізнатись вартість просування Вашого сайту:


Завдяки чому формується ціна:

1. Конкуренція галузі
Бюджет на розкрутку залежить в першу чергу від того наскільки конкурентноспроможну нішу Ви представляєте. Якщо це тема, в якій потрібно розкрутити сайт з послугами адвоката або інтернет-магазин мобільних телефонів... самі розумієте, дешево це буде зробити вкрай складно. Загалом, перше завдання - визначити рівень конкуренції.

2. Вік домену
Одним з важливих чинників є вік і траст домену. Чим старше домен, тим його можна швидше і ефективніше розкрутити. Якщо Вашому домену не більше 3 місяців і сайт тільки недавно був створений, для таких проектів ми пропонуємо мінімальну вартість розкрутки з подальшим отриманням результату.

Увага! Момент з якого починається відлік віку домену визначається не датою його реєстрацією, а в день, коли сайт був проіндексований пошуковою системою.

3. Регіон
Якщо брати Україну, найбільш дорогими регіонами є Київ, Київська область, Львів та Львівська область. Чим більше місто, тим вище в ньому конкуренція.
Під регіоном також можна розглядати й країну в цілому.

4. Популярність ключових запитів
Ми ділимо ключові фрази на 3 групи, для наглядного прикладу в таблиці добавлені ключові слова.

Низькоконкурентні (НК) Середньконкурентні (СК) Висококонкурентні (ВК)

посольство сша в україні
как найти адвоката

гостьова віза в америку
стоимость услуг адвоката

візи в америку
адвокат киев

Чим більш конкурентною є фраза, тим її складніше розкрутити. Як видно з таблиці, інформаційний запит "посольство сша в україні" є низькоконкурентним. Запит "гостьова віза в америку" є вже значно більш конкурентним та не настільки як загальний запит "візи в америку".

Ми завжди пропонуємо просування по всіх фразам, як ВЧ, так і НЧ і СЧ. Таким чином ми охоплюємо максимальний потік відвідувачів і рухаємося строго до наміченої мети. Просуваючи низькочастотні і середньочастотні ключові запити, ми допомагаємо рухатися в ТОП і найпопулярнішим фразам зі списку.

При просуванні по НК-фразам перший результат - через 3-4 тижні.

При просуванні СК-фраз перший результат - через 1-2 місяці.

При просуванні висококонкурентних фраз (ВК) перший результат - через 2-3 місяців.

5. Кількість розділів і асортимент продукції
Вартість визначається не тільки кількістю ключових запитів, а й кількістю розділів і сторінок сайту, які потрібно розкрутити. Чим більше сторінок, тим більше часу і коштів знадобиться на розкрутку. Можливо, Ви хочете просувати не більше 10 ключових запитів. Але під кожен з них знадобиться створювати і оптимізувати окрему сторінку, оскільки фрази між собою відрізняються. Для ефективного просування ключові запити «кухні на замовлення» і «кутові кухні» краще розподілити по різних сторінках, а не розміщувати обидві фрази в одному розділі.

6. Готовність сайту на момент початку робіт
Досить важливий фактор. Перш ніж сайт почне приводити відвідувачів, він повинен бути до цього готовий. У зворотному випадку, Ви ризикуєте невиправдано інвестувати в розкрутку. Сайт повинен продавати. Ми подбаємо про те, щоб він був приведений в хороший працюючий стан, а вже після почнемо роботи по його просуванню.

 

Терміни досягнення результатів

Термін Виведення фраз до ТОПу
(min% та max%)
3 місяці40 +
5 місяців55 - 100
7 місяців80 - 100
9 місяців100 +


Які роботи входять у вартість

Послуги що вже входять у вартість просування!
1. Оптимізація сайту (робота над його зовнішньою привабливістю, зручністю для клієнта, робота над технічними помилками, оптимізація та мінімізація коду сторінки та інше)
2. Підбір ключових слів та їх розташування по сторінкам
3. Написання та розміщення СЕО текстів на сайті
4. Написання статей для вічних посилань, їх розміщення на сторонніх сайтах та купівля посилань
5. Додавання сайту в пошукові системи, слідкування за позиціями, аналіз еффективності, пошуковим трафіком, щомісячні звіти щодо ходу просування


Потрібно розкрутити сайт? Відправте заявку!

При укладанні угоди протягом 5 днів - знижка 21%!

Увага!
При укладанні угоди про початок співпраці протягом 5 днів з моменту відповіді на Ваш запит, Ви отримаєте знижку в розмірі 21% на перший місяць просування!