Просування молодих сайтів

В процесі просування молодого сайту ми використовуємо такі інструменти і підхід, що гарантують швидкий, надійний, стабільний і довготривалий ріст позицій в інтернеті.
 
Просування молодих сайтів

Вартість просування молодого сайту:
від 2 000 грн./міс.

Просування сайтів для даного напрямку є трохи складнішим ніж просування сайтів котрі вже не перший місяць в "працюють" в мережі інтернет. Існує певна різниця у специфіці розвитку web-проектів, і мова йде не тільки про вибір інструментів, а й про терміни досягнення результату. Молоді проекти проходять свого роду випробувальний термін, при якому пошукові системи до них придивляються, роблять певні висновки, сортують в результатах видачі. Від того наскільки якісно були проведені перші кроки по розкруткі такого сайту й залежить швидкість його виведення в ТОП пошукових систем.

При просуванні молодого сайту в нашій компанії Ви отримуєте:

Комплексне просування (в процесі розкрутки будуть використані всі інструменти: закупівля посилань, природне просування, блоги, форуми, соціальні мережі та т. п.).

Швидкий, рівномірний, а головне - безпечний ріст позицій, відвідуваності і збільшення продажів.

Безперервний розвиток сайту і наповнення контентом.

Робота на репутацію ресурсу. Ваш проект повинен бути постійно на слуху. У результаті робіт, які ми будемо проводити, збільшитися впізнаваність бренду, а також підвищиться відсоток конвертації прямих рекламних контактів з аудиторією в цільові дзвінки і нові продажі.


Основна різниця між просуванням молодого і старого сайту або доменного імені полягає в наступному

1. Терміни просування. Ключова різниця полягає в тому, що молодий домен потребує більше часу при виведенні в ТОП. В умовах конкуренції, де козирні місця щільно зайняли лідери галузей, які роками інвестували у свій бізнес, доводиться придумувати щось нове, що зацікавить Вашу аудиторію і дозволить заслужити довіру з боку пошукових систем.

При просуванні молодих сайтів ми використовуємо ексклюзивні рішення, які дозволять суттєво прискорити терміни просування та отримати відчутні результати вже в перші місяці після початку просування.

2. Вибір інструментів просування. Коли проводиться розкрутка нових сайтів, головний акцент робиться на якість застосовуваних інструментів. Кожна дія по сайту проводиться максимально ретельно, а комплексний підхід гарантує, що проект швидко набере вагу в очах пошуковиків і стане реальним представником галузі.

Весь процес просування повинен проходити плавно і поетапно, та головним всеж залишається якісний комплексний підхід до просування молодого сайту.

3. Популярність ключових запитів. Наступним, не менш привілейованим фактором є конкуренція сегмента. Чим вища конкуренція, тим більше часу знадобиться для просування. Молодим сайтам тяжко боротись за місце в висококонкурентних нішах. Буде потрібно докласти зусиль.

Чим більший вік у сайта та його окремих сторінок, тим більше існує шансів на його швидке потрапляння в ТОП. 


Просування молодого сайту включає в себе:

Комплексний аудит молодого сайту
Ми проведемо комплексний аудит, що дозволяє виявити ключові помилки проекту. Аудит проводитиметься за такими критеріями:

• наскільки добре розроблений ресурс з точки зору технічних характеристик;
• усунення помилок, здатних збільшити ефективність ранжирування нового web-сайту в пошукових системах;
• наскільки ресурс готовий до прийому відвідувачів і наскільки грамотно він здатний продавати, поліпшення цих якостей;
• швидкість завантаження ресурсу, а також зручність його використання;
• доцільність підбору тих чи інших фраз, правильна розстановка ключів по сторінках / розділах;
• написання текстів котрі потрібні для просування, так звані СЕО-тексти.
 

Юзабіліті-проектування
Якщо потрібно буде, ми готові залучити веб-розробників і проектувальників дизайну інтерфейсу для поліпшення продаваючих якостей ресурсу. Необхідно створити такий потенціал для молодого сайту, щоб він не втрачав жодного відвідувача. Всі елементи повинні бездоганно працювати, як швейцарський годинник.
 

Підготовка сценарію просування нового сайту
Для молодого ресурсу використовуються дещо інші методи і плавна динаміка зовнішньої активності, ніж як для вже усталених сайтів. Загалом, специфіка просування має свої відмінності. Ми почнемо працювати з тими інструментами котрі здатні дати потужний поштовх молодому сайту.
 

Створення посилальної маси і оточення молодого сайту якісним зовнішньо-посилальним профілем
Один з напрямків роботи при просуванні полягає в створенні позитивної посилальної маси (рус.- ссылочной массы). Відбір донорів проводиться строго в ручному режимі. Ніякої автоматизації та автоматизованих сервісів! Ретельний відбір донорів з рівномірною динамікою - ось, що дає надійний і довгостроковий ефект.
 

Якість проекту
Від того, наскільки якісний продукт представлений в мережі, залежатиме успіх бізнесу. Він повинен представляти реальну цінність для майбутніх відвідувачів і бути цікавим. Крім того, ідентифікація унікальних властивостей та їх впровадження дозволить швидко закріпитись проекту в інтернеті, у нього з'явиться своя аудиторія, яку ми будемо акумулювати.
 

Вартість просування нового сайту - від 2 000 гривень на місяць.

При укладанні угоди протягом 5 днів - знижка 21%!

Увага!
При укладанні угоди про початок співпраці протягом 5 днів з моменту відповіді на Ваш запит, Ви отримаєте знижку в розмірі 21% на перший місяць просування!