Просування державних проектів

Студія спеціалізується на розробці комплексних стратегій для просування державних web-ресурсів. Рівень компетенції дозволяє взяти на обслуговування сайти різних рівнів з метою їх забезпечення медіа-підтримкою в мережі Інтернет. Інформаційні SEO-технології сприяють створенню масштабних можливостей для залучення величезної кількості інтернет-аудиторії та забезпечення їх необхідною інформацією.

Правильність побудови комунікацій з відповідним ключовим посилом для користувачів Інтернет - це не тільки завдання відповідних інститутів, а й нашої команди. Повинне бути конкретне завдання і шляхи його досягнення. Ми знаємо, як залучити максимальну кількість зацікавленої аудиторії до Вашого проекту або програми. Більше того, створимо умови для безпосередньої участі у вирішенні державних завдань шляхом реальних дій з боку інтернет-громадськості.

просування державних проектів

Структура взаємодії та просування державних проектів:

  1. Розробка програми.
  2. Ідентифікація носіїв інформації.
  3. Вибір інструментів і каналів поширення повідомлень.
  4. Оптимізація web-ресурсу.
  5. Вибір моделей досягнення завдань.
  6. Аналіз ефективності і контроль медіа-активності.
  7. Внесення корективів.
  8. Підведення підсумків.
  9. Подальше супровід та підтримка діалогу з громадськістю.

Ключові завдання нашої студії при співпраці з державними структурами:

Ми, як представники бізнесу в Україні добре розуміємо, наскільки важливо вибудовувати правильний діалог не тільки з потенційними клієнтами, відносини з яким складаються на взаємній вигоді, а й з громадськістю з метою реалізації державних проектів. При цьому, результат полягає не в тому, щоб задовольнити комерційний інтерес, а в тому, щоб отримати реальну підтримку і розуміння необхідності реалізації того чи іншого державного проекту через Інтернет.